+90 212 324 92 92
info@eraoutdoor.com

HAKKIMIZDA

ERA Outoor, Ege Bölgesi'nde faaliyet gösteren ilk Açıkhava reklam firması olarak, 1996 yılında İzmir'de kurulmuştur. ERA Outdoor, 2008 yılında Alman firması Wall AG tarafından satın alınmış, WALL'in 2009 yılında Fransız JC Decaux bünyesine katılmasıyla, 2016 sonuna kadar JC Decaux Grubu'nun bir parçası olarak hizmet vermiştir. 2017 itibariyle, tüm hisseleri yerel bir yatırımcıya devredilmek suretiyle yüzde yüz Türk sermayesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.  

Ege Bölgesi'nde 14 yerleşim merkezinde, otobüs durakları, bilboardlar, reklam vitrinleri(Raketler), reklam kuleleri, megalight ve megaboardlardan oluşan reklam üniteleri ile hizmet veren ERA Outdoor, Ege'nin en canlı ve en kalabalık noktalarında bulunan 2000'in üzerindeki Açıkhava reklam alanının satış ve pazarlamasını yapmaktadır.  

Merkez ofisi İstanbul'da bulunan ve biri izmir, diğeri Muğla'da olmak üzere iki ana bölge ofisinde hizmet veren ERA Outdoor'un öncelikli hedefi, inovatif yaklaşımlarla şehirlerin siluetine değer katarak, Ege Bölgesi'nde lider Açıkhava reklam şirketi olmaktır.  
 
 
 
 
 


© ERA REKLAM A.Ş. 2017